Dzika eksmisja przy ulicy Benedykta powstrzymana – na razie…

Kamienicznica Agnieszka Leszczyńska odpowiedzialna za brutalne nękanie lokatorów

Kamienicznica Agnieszka Leszczyńska odpowiedzialna za brutalne nękanie lokatorów

Próba dokonania dzikiej eksmisji przy ulicy Benedykta 9 została zablokowana. „Właścicielka” Agnieszka Leszczyńska  chciała dokonać jej w czasie gdy trwał pogrzeb jednego z lokatorów, który nie wytrzymał całej dramatycznej sytuacji.

Przypomnijmy. Dramat lokatorów trwa odkąd kamienicę w niejasny sposób przejęła Agnieszka Leszczyńska. Kilka tygodni temu udało się zablokować eksmisję jednej z lokatorek. Od tego czasu „właścicielka” nęka lokatorów m.in. zamurowała im odpływy, powybijała szyby, zakręciła wodę, nasyłała na mieszkańców swojego syna Filipa Leszczyńskiego z paralizatorem i rozlała na klatce schodowej kwas masłowy. Dzień po próbie eksmisji lokatorki zmarł jeden ze starszych mieszkańców kamienicy.

Wczoraj wynajęci przez Agnieszkę Leszczyńską robotnicy zabrali drzwi do mieszkania jednej z lokatorek. Wezwana policja stwierdziła, że kamienicznica może zabrać drzwi gdyż należą do niej. „Właścicielka” obkleiła też cały budynek klepsydrami z cynicznymi kondolencjami dla rodziny zmarłego mężczyzny.

Dziś po godzinie 10 Leszczyńska wraz synem (uzbrojonym w paralizator) przyszła by wynieść rzeczy lokatorki i w ten sposób dokonać dzikiej eksmisji. Pora została wybrana nieprzypadkowo – o godzinie 10 odbywał się pogrzeb lokatora, który nie wytrzymał całej sytuacji.  Na szczęście dzięki szybkiej mobilizacji środowisk broniących lokatorów oraz błyskawicznemu przybyciu policji Agnieszka Leszczyńska i jej syn zostali zmuszeni do opuszczenia kamienicy.

Reklamy

10 myśli w temacie “Dzika eksmisja przy ulicy Benedykta powstrzymana – na razie…

 1. Ja pisze:

  Śpieszmy się kochać lokatorów, tak szybko odchodzą 😉 to już drugi w ciągu miesiąca się zapił na śmieć. Na pewno z mojej winy… I dzięki za informację, że drzwi są moje i mogę je sobie zabierać. Fajne z was chłopaki tylko jakbyście się częściej myli to by was tak nie było strasznie czuć z daleka. Kupcie sobie swój pierwszy rower to zobaczycie jak się wam zmieni pojęcie „własność prywatna”. A i zapomnieliście napisać, że uderzyłam biedną starszą 30-to letnią kobietę w głowę i ma siniaki na całym ciele tak jak ostatnio bredziliście. Fatalne niedopatrzenie, śmieszne ludziki.

 2. Ja pisze:

  „Kamienicznica”…boże, zbaw nas od idiotów, szczególnie często występujących w szeregach anarchistów. Kto wam pisze te teksty? W każdym razie bierze czegoś za dużo albo za mało, bo normalny człowiek nie byłby w stanie nawet takiego słowa wymyślić. Już pomijając resztę bełkotu.

 3. Jacob pisze:

  Od jakiegoś czasu śledzę wpisy dotyczące tej kamienicy. Muszę powiedzieć, że pomimo całego dramatu lokatorów, nieustanie wyczekuję komentarzy pod tekstami, które zamieszcza (najprawdopodobniej) Pani Leszczyńska i jej syn. Może nie macie państwo poczucia przyzwoitości, ale poczucie humoru i głupoty na najwyższym poziomie. Winszuję.

 4. :D pisze:

  Tak cie bawi śmierć i niedola innych? Cóż za poczucie humoru 🙂
  Złodzieje i bandyci dorabiają się kosztem starych i chorych, historia stara jak świat. Wielka „właścicielka” się odnalazła – teraz pełno takich w całym kraju, hieny uwielbiają żerować na trupach.
  Na szczęście historia ma to do siebie, że często wyrównuje rachunki…. żebyś była stara wiedźmo w takiej sytuacji jak Ci starcy, których próbujesz nielegalnie i po kryjomu – jak na bandziora przystało – wyrzucić na bruk. Tego z całego serca życzę tobie i temu twojemu przygłupiemu bękartowi. I radzę mu uważać z tym paralizatorem, kiedyś przypadkiem może mu on w gardle stanąć…
  To byłaby dopiero beczka śmiechu 🙂

 5. Dorota Wk pisze:

  Ale po wczorajszych występach p. Leszczyńska i jej synalek już nie będą tacy weseli. Poparzyli lokatorce – Pani Basi twarz, oczy i ręce paralizatorem. Jest opinia ze szpitala, z policji i doniesienie do prokuratury.Dwa koty zostały przez nich wyrzucone przez okno z drugiego piętra – jeden przeszedł ciężką operację i ledwo żyje. Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami też złożyło doniesienie do prokuratury o znęcanie się nad zwierzętami (do 5 lat pudła…). Życzymy p. Leszczyńskiej i synkowi kolorowych snów w jedynym słusznym miejscu, czyli w pierdlu…

 6. gosc pisze:

  No tak, może w tym przypadku kamieczniczka przegina, ale w wielu sytuacjach oczekuje się się od właścicieli utrzymywanie lokatorów,, często nawet nie płacących, co powinno być obowiązkiem miasta. Ludzie zobaczcie, jak wyglądają kamienice w Krakowie, to w dużej mierze efekt tego, że ich właściciele muszą utrzymywać przydziałowych lokatorów, zamiast wynajmować mieszkania za pięc razy więcej i za ten dochód remontować sypiące się ruiny…

 7. My pisze:

  Szydzenie ze śmierci starszych osób, wykupywanie mieszkań za bezcen wraz z lokatorami i to w kilku miastach celem wyrzucenia ich na bruk (ciekawe czyje pieniądze w ten sposób pierzecie), wyrzucanie dobytku i zwierząt pod nieobecność lokatora, kłamliwe komentarze, straszenie i zastraszanie, cyniczne i instrumentalne zasłanianie się „prawem” oto cały „fach” rodziny Leszczyńskich. Do tego dochodzi przemoc werbalna i fizyczna – KREATURY. A wszystko to w imię zysku….

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s