Punkowe zaproszenie do Mszany Dolnej

W sobotni wieczór 17 września w klubie Czarny Kot, pod hasłem „Młoda punkowa krew” odbędzie się koncert Moralnej Lewatywy, Opcji Jest Wiele oraz Kakao Drinkers.

Tym razem na południe naszego regionu wybieram się nie na wędrówki po szlakach Beskidów, ale by posłuchać punkowej muzyki. Przyznajemy, iż coraz rzadziej nam się to zdarza, jako że scena niestety coraz mniej ma z jakiegokolwiek zaangażowania społeczno-politycznego. Jednak tym razem organizatorzy postanowili zaprosili nas wraz z anarchistycznym przesłaniem zawartym w materiałach propagandowych. Oczywiście zaproszenie przyjęliśmy. Zgodnie z obietnicą przekazujemy je więc Wam i zachęcamy do odwiedzenia tego ciekawie zapowiadającego się wydarzenia kulturalnego.

Impreza w klubie Czarny Kot w Mszanie Dolnej zaczynie się o godzinie 19.30 w sobotę 17 września. Opłata za wstęp wynosi 8 złotych.

O artystach, którzy zagrają więcej…

KAKAO DRINKERS (Kraków)
Czwórka młodych gości, działających od 2006 roku.. Zespół inspiruje się klimatem amerykańskich bandów tj. NOFX , Bad Religion, Pennywise, The Offspring, Misfits i w tym kierunku tworzą swoje kawałki. Każdy z członków wnosi do zespołu również różne inne rodzaje muzyki, przez co wyrobili

sobie swój własny styl. W 2010 roku wydali cd „From the gar(b)age” . Zagrali m.in. w kawiarni Naukowej, Imbirze, Żaczku, Towerze, Pubie Skorpion. Ostatnio zostali zaproszeni na jeden z lepszych, letnich punkowych gigów – MEBP II w Maniowach.
http://www.myspace.com/kakaodrinkers

OPCJI JEST WIELE (Kraków)

Krakowski zespół powstał na przełomie maja i czerwca 2008 roku z inicjatywy dwóch gitarzystów

– Piotra Wędzonego oraz Grzegorza Łyjaka. Od samego początku zespołowi towarzyszyły drobne

problemy związane z brakiem wokalistki i basisty. Pełen skład, w jakim aktualnie gra Opcji Jest Wiele został skompletowany na początku roku 2009. Opcji Jest Wiele łączy różne gatunki muzyczne, od country do kalifornijskiego punka, poprzez metal i SKA.

http://www.myspace.com/opcjijestwiele

MORALNA LEWATYWA (Kraków)

Czterech mężczyzn, z których żaden nie wygląda tak jak powinien, gra i śpiewa o tym jak być powinno, a nie jest. To amatorski czad, którym nie można się zatruć. Moralna Lewatywa w tekstach bawiąc wychowuje i wychowując bawi. Żywiołowo, prawdziwie, na przekór konwenansom i szufladom. Wiedzą, że świata nie zmienią i bardzo im z tym dobrze. Wiedza jednak, nie zwalnia od myślenia. Moralna Lewatywa to prozaiczna muzyka z pieprzykiem poezji.

http://www.moralnalewatywa.org

i o klubie

Przed nami punkowa eksplozja młodych wyjadaczy z Krakowa.

Zlokalizowany w samym centrum Mszany Dolnej klub Czarny Kot przez długie lata był centrum weekendowego szaleństwa mieszkańców miasta i okolic. Po kilku miesiącach przerwy wraca z nową, zdwojoną siłą! Zamierzamy tchnąć w miasto imprezowego ducha poprzez organizację koncertów, imprez tematycznych oraz możliwość dobrej zabawy 7 dni w tygodniu od rana do ostatniego klienta, a jeśli trzeba będzie to nawet dłużej.

http://www.klubczarnykot.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s